Haps en het land van Cuijk Van prehistorie tot 21e eeuw
Rien van den Brand

Reserveer hier het boek in de catalogus.
Reeds eerder zijn er boekjes, fotoboeken, werkstukken gemaakt over Haps en haar geschiedenis. Maar nog niet eerderis er een totaal werk verschenen. Al lange tijd is streekgeschiedschrijver Rien van den Brand uit Venraij bezig met het verzamelen van gegevens over Haps. Vooral de geschreven geschiedenis vanaf 1300. Hiervoor heeft hij ook onderzoek gedaan in Europese archieven. Door de Stichting Haps' Heem is Rien van den Brand benaderd om deze gegevens te verwerken in een boek. Dit heeft uiteindelijk geresulteerd in een prachtig full-color boek van 670 bladzijden.
Rien van den Brand heeft al eerder gepubliceerd over de geschiedenis van andere dorpen in Oost-Brabant en Noord-Limburg.
"Land van Cuijk, 33 dorpen en één stad"
"Vesting 't Genneperhuys"
"Kasteel Huyse Middelaar"
Om een indruk te krijgen van de inhoud van het boek kunt u hier enkele voorbeeldpagina's en de inhoudsopgave bekijken. Meer informatie is te vinden op www.hapsheem.nl

Nieuwe reactie inzenden